Aicinām uz sarunu vakaru “Izaugt ģimenē” Nīcā, 14.novembrī

14.novembrī, Nīcā gaidīsim ikvienu interesentu, kurš vēlas kļūt par aizbildni, adoptētāju, audžuģimeni, vai viesģimeni, vai interesē jautājumi par bērniem, kuri palikuši bez vecāku aprūpes. Pasākumā ikvienam būs iespēja uzzināt informāciju, kas ir aizbildnis, adoptētājs un audžuģimene un kā par tādu kļūt, kā arī iepazīt jau bērnus uzņemošo ģimeņu pieredzi. Izglītojošo pasākumu vadīs gan speciālisti, kas strādā ar bērnus uzņemošajām ģimenēm, gan ģimenes, kuras jau līdz šim savā aprūpē uzņēmušas bez vecāku gādības palikušus bērnus.

Lai atbalstītu un motivētu potenciālos aizbildņus, adoptētājus un audžuģimenes, katrā Kurzemes pašvaldībā laikā no 2019.gada novembra līdz 2020.gada jūnijam tiek rīkoti vismaz divi izglītojoši pasākumi – sarunu rīti un vakari “Izaugt ģimenē”.  Tos organizējam kopā ar Sociālo pakalpojumu aģentūras Kurzemes reģiona ģimeņu atbalsta centru “Liepāja”.

Plašāka informācija par sarunu vakariem un plānoto pasākumu norises kalendārs pieejami: https://kurzemevisiem.lv/pasakumos-izaugt-gimene-kurzeme-izglitos-potencialos-aizbildnus-adoptetajus-un-audzugimenes/