LA.lv: Bērnu smadzeņu attīstība, drošā piesaiste… Fonds “Plecs” aicina piedalīties izglītojošā maksas seminārā

Šī gada 7. maijā fonds “Plecs” organizē izglītojošu semināru par TBRI® metodi, uz kuras pamata tiek veidota jaunā “Vecāku izglītības programma”, kura jau vasaras sākumā tiks īstenota lielākajās Latvijas pašvaldībās. Seminārs norisināsies “Draugiem Group” telpās Ojāra Vācieša ielā 6B visas dienas garumā, un tā būs iespēja ikvienam iepazīties ar zinātnē balstītu pieeju bērnu audzināšanā.

Seminārs notiks 7. maijs (8:30-17:30) un ir par maksu. Dalības maksa sedz pasākuma tehniskās izmaksas, izdales materiālus, kā arī ēdināšanas izmaksas – uzkodas un pusdienas. Katrs dalībnieks iegūs sertifikātu par piedalīšanos seminārā. Seminārs notiks angļu valodā ar sinhrono tulkojumu latviešu valodā.

Lai pieteiktos semināram, aicinām aizpildīt dalībnieka anketu.

Anketas iesniegšanas termiņš – 26. aprīlis.

Pagājušā gada “Dod Pieci” labdarības maratons aktualizēja tēmu par bērnu emocionālo audzināšanu, drošās piesaistes nozīmi un vienotas “Vecāku izglītības programmas” nepieciešamību, kas sniegtu ikvienam bērnam iespēju izaugt emocionāli veselam, spējīgam un gatavam lielās dzīves izaicinājumiem.

Vairāk par programmu un semināru lasiet Latvijas avīzes rakstā: http://veselam.la.lv/bernu-smadzenu-attistiba-drosa-piesaiste-fonds-plecs-aicina-piedalities-izglitojosa-seminara