Calis.lv: Centrā ‘Poga’ bērniem jūlijā un augustā pieejamas bezmaksas speciālistu konsultācijas

Rehabilitācijas centrs “Poga” jūlijā un augustā piedāvā bezmaksas programmas “Dakteris POGA” konsultācijas. Programma dod iespēju saņemt konsultācijas pie augsti kvalificētiem speciālistiem bērnu neiroloģijā un uztura zinātnē, lai savlaicīgi atklātu problēmas un saņemtu ārstniecību, informē “Ziedot.lv” komunikācijas vadītāja Ilze Ošāne.

Programmā “Dakteris POGA” bērniem līdz 18 gadu vecumam, ar ģimenes ārsta norīkojumu, vizītes pie bērnu neirologa un uztura speciālista ir bezmaksas un tiek apmaksātas no ziedojumiem.

Kad bērnam sāp vēders vai auss, naktīs ir slikti sapņi vai valoda neraisās, tad mammas un tēti ir satraukti. Katrs vecāks grib palīdzēt savam bērnam un redzēt viņu veselu. Dažkārt saslimšana ir tikai īslaicīga, bet dažkārt simptomi var liecināt par nopietnu saslimšanu vai bērna attīstības traucējumiem. Tādos gadījumos nepieciešama zinoša un iejūtīga speciālista konsultācija, lai sniegtu bērnam savlaicīgu palīdzību.

Programmā “Dakteris POGA” pieņem bērnu neirologs dr. Mikus Dīriks un sertificēta uztura speciāliste Baiba Grīnberga.

Dr. Mikus Dīriks ir rehabilitācijas centra “Poga” galvenais ārsts un neirologs. Ieguvis bērnu neirologa kvalifikāciju, stažējies “Charite” slimnīcas Neiroloģijas klīnikā, Berlīnē, Vācijā. Regulāri uzstājas ar ziņojumiem Bērnu neirologu biedrības sēdēs un starptautiskās konferencēs. Dr. Dīriks ir specializējies šādās neiroloģiskās saslimšanu grupās – neirorehabilitācija, psihomotorās attīstības aizture, cerebrāli asinsrites traucējumi, galvassāpes, demielinizējošas saslimšanas, perifērās nervu sistēmas slimības.

Sertificēta uztura speciāliste Baiba Grīnberga kvalifikāciju ieguvusi Rīgas Stradiņa Universitātē un maģistra grādu cilvēka fizioloģijā (bioloģijā) Latvijas Universitātē. Latvijas Diētas un Uztura speciālistu Asociācijas biedre, ikdienā ir docētāja jaunajiem studentiem. Ar lekcijām, referātiem un prezentācijām piedalās dažādās konferencēs, semināros Latvijā un ārzemēs. Uztura speciālists izvērtē pacienta veselības stāvokli, ēšanas paradumus, ikdienas fizisko aktivitāti. Pamatojoties uz iegūto informāciju, sniedz uztura rekomendācijas.

Rehabilitācijas centrā “Poga” pieejami unikāli un moderni pakalpojumi – audiologopēds, ergoterapeits, osteopāts, bērnu masāžas, fizioterapijas, rehabilitācijas kursi bērniem ar funkcionāliem traucējumiem, gaitas robots “G-EO System”, sensorā istaba u.c.

“Dakteris POGA” speciālisti pieņem rehabilitācijas centrā “Poga”, Sēlpils ielā 2c, Rīgā, Pārdaugavā. Pie centra klientu ērtībai ir bezmaksas autostāvvieta. Pieteikties vizītei var pa tālruni 24968968. Papildu informācija rehabilitācijas centra “Poga” mājaslapā www.centrspoga.lv.

Raksts pārpublicēts no portāla: www.delfi.lv/calis: https://www.delfi.lv/calis/jaunumi/centra-poga-berniem-julija-un-augusta-pieejamas-bezmaksas-specialistu-konsultacijas.d?id=51237443