Calis.lv: Adopcijas, pārcelšanās un neizsakāmi laimes brīži: stāsti par spēcīgām Latvijas ģimenēm

Bieži vien saka – Latvijas spēks meklējams vietotās ģimenēs. Neapšaubāmi, katrai ģimenei laika gaitā ir bijušas savas problēmas, pārdzīvojumi, izaicinājumi un skumju brīži, taču jebkurš kalns pārvarams, ja pamatā ir mīlestība un bezgalīgas rūpes vienam par otru, cenšoties izveidot pēc iespējas laimīgāku dzīvi. Šo faktu apliecina apliecina arī portālā “Cālis” lasāmie cilvēkstāsti, kuru centrā ir ģimenes ar lielo burtu.

Piemēram, Ločmeļu ģimene pirms četriem gadiem spēra vienu no lielākajiem soļiem savā dzīvē – pieņēma lēmumu pārcelties uz dzīvi meža un pļavu ieskautā īpašumā laukos. Tagad bērni sacīkšu trases var redzēt ne tikai televiroza ekrānā, bet arī paši tās izveidot, paralēli mācoties pasauli, reāli aptaustot un redzot dažādas norises dabā. Mamma Laura šajā macību gadā kļuva bērniem arī par mājskolotāju, kas bijis izaicinājums visai ģimenei.

Visu rakstu lasiet portālā calis.lv: https://www.delfi.lv/calis/jaunumi/adopcijas-parcelsanas-un-neizsakami-laimes-brizi-stasti-par-specigam-latvijas-gimenem.d?id=51981073