Integratīvā nometnē “Veselīgie piedzīvojumi Uguņos” stiprina asu prātu, labu sirdi un draudzības saites

No 31. jūlija līdz 4. augustam Talsu novada Uguņos projekta “Kurzeme visiem” ietvaros notika integratīva nometne “Veselīgie piedzīvojumi Uguņos”, ko rīkoja biedrība “Latvijas Mazpulki”. Nometnē kopumā 30 dalībnieki – deviņas ģimenes ar bērniem, tai skaitā ar funkcionāliem traucējumiem, lieliski pavadīja piecas, dažādiem piedzīvojumiem un aktivitātēm piepildītas dienas!

Nometnes galvenais uzsvars bija dalībnieku emocionālā un garīgā labklājība, kas stiprināja prātu, roku veiklību, veselību, labu sirdi un veicināja ciešas draudzības saites. Nometnes dalībnieki, teorētiski un praktiski mijiedarbojoties komandā, piepildīja nedēļu ar dažādām jaunām pieredzēm un emocijām, attīstīja un pilnveidoja sadarbības prasmes, savukārt radošās darbnīcās attīstīja savus individuālos talantus. Nometnes ietvaros notika dažādas nodarbības, izzinoši pārgājieni, ekskursijas un citas aizraujošas aktivitātes. 

Kurzemes plānošanas reģions šovasar projekta “Kurzeme visiem” kopā ar sadarbības partneriem – Latvijas Bērnu atbalsta fondu, biedrību “Latvijas Mazpulki” un nodibinājumu “Palīdzēsim.lv” – organizē trīs aizraujošas piecu dienu (diennakts) integratīvās vasaras nometnes. To mērķis ir – veicināt bērnu ar FT un viņu ģimeņu integrāciju sabiedrībā.

Pateicamies Kurzemes reģiona ģimenēm par atsaucību un dalību nometnē, kā arī nodibinājuma “Latvijas Mazpulki” komandai par nometnes organizēšanu un lielisko sadarbību!