5.oktobrī Liepājā notiks Kino dienas 2021 – #EsTepat

5. oktobrī plkst. 10.00 Liepājas Olimpiskā centrā ikviens aicināts uz Labklājības ministrijas rīkotajām kino dienām 2021 – #EsTepat, lai mazinātu sabiedrībā valdošos stereotipus par cilvēkiem ar garīga rakstura traucējumiem un veicinātu viņu veiksmīgāku integrāciju sabiedrībā. Kino dienas saturs būs saistošs ne tikai tiem, kuru tuvinieku lokā ir cilvēki ar garīga rakstura traucējumiem vai kuri ikdienā strādā ar šo sabiedrības grupu. Tas būs saistošs ikvienam, jo cilvēki ar garīga rakstura traucējumiem var būt mūsu kaimiņi, kolēģi, blakussēdētāji sabiedriskajā transportā. Ieeja pasākumā ir BEZ MAKSAS. Dalībnieku reģistrācija: https://ej.uz/KinoDienas2021_Liepaja
Programmā:
  • Zviedru režisores Lēnas Kopelas (Lena Koppel) neparastā komēdija “Cik brūkleņu ir pasaulē?” – patiess un ļoti aizkustinošs stāsts par dzīvi dienas centrā cilvēkiem ar garīgiem un funkcionāliem traucējumiem.
  • Praktisks seminārs, kura laikā kopā ar psihiatrs Ņikita Bezborodovs un Liepājas Sociālā dienesta Atkarību profilakses centra vadītāja un resursu centra “Marta” Liepājas filiāles vadītāja Madara Lapsa skaidros, kāpēc mēs saviem pieņēmumiem par garīga rakstura veselības traucējumiem uzticamies vairāk nekā faktiem un kā no tiem atbrīvoties, lai veiksmīgāk mijiedarboties ar līdzcilvēkiem.
Labklājības ministrija oktobrī, kas Latvijā un citviet pasaulē ir pasludināts par Garīgās veselības mēnesi, organizē Kino dienas 2021 – #EsTepat, kuru galvenais vēstījums – mēs esam līdzīgāki, nekā pirmajā brīdī šķiet. Kino dienas 2021 – #EsTepat tiks atklātas.
❗Pasākumu varēs apmeklēt tikai personas ar derīgu COVID-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu.