Liepājā līdz 1.novembrim gaidīs priekšlikumus specializēto darbnīcu nosaukumam

Liepājas pilsētas domes Sociālais dienests aicina ikvienu aktīvi iesaistīties un piedalīties ideju konkursā par cerīgu un iedvesmojošu nosaukumu specializētajām darbnīcām T. Breikša ielā 16/20, blakus jau esošajam Dienas centram personām ar garīga rakstura traucējumiem (GRT). Priekšlikuma autors, kura piedāvātais nosaukums tiks izvēlēts darbnīcām, saņems pārsteiguma balvu!

Veicot bijušo darbnīcu renovāciju Dienas centra sētā, tās tiek pārbūvētas par mūsdienīgām radošām darbnīcām cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, kuri šeit varēs lietderīgi pavadīt laiku un apgūt vienkāršas darba iemaņas. Tās nebūs parastas darbnīcas, bet arī cerību stariņš šiem cilvēkiem, kas ļaus viņiem ne tikai izrauties no savas ierastās ikdienas, bet arī komunicēt ar citiem cilvēkiem un sajusties noderīgiem sabiedrībai. Plānots, ka darbnīcu apmeklētāji šeit izgatavos sveces un papīra dizaina izstrādājumus. Līdzīgas darbnīcas citviet Latvijā jau veiksmīgi darbojas, piemēram, Rīgā daudziem jau zināmā Grupu māja neatkarīgai dzīvei.

Priekšlikumus nosaukumam iespējams iesniegt līdz 1. novembrim, rakstot e-pastu socialais.dienests@liepaja.lv vai norādot komentārā pie ieraksta Liepājas pilsētas domes Sociālā dienesta Facebook kontā.

Jauno sociālās infrastruktūras objektu izveide notiek projekta “Kurzeme visiem” ietvaros, kas tiek īstenots, lai palielinātu ģimeniskai videi pietuvinātu un sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu pieejamību dzīvesvietā personām ar invaliditāti un bērniem. Šo projektu kopš 2015. gada ar Eiropas Sociālā fonda un valsts finansējuma atbalstu īsteno Kurzemes plānošanas reģions sadarbībā ar pašvaldībām, bērnu sociālās aprūpes centriem un valsts sociālās aprūpes centru “Kurzeme”.

Vairāk par projektu “Kurzeme visiem” https://www.liepaja.lv/projekti/kurzeme-visiem/

Informācija pārpublicēta no Liepākas pilsētas dome Sociālā dienesta lapas Facebook: https://www.facebook.com/socialaisdienests/posts/169407302037167