Aicinām Kurzemē dzīvojošās ģimenes pieteikties trīs bezmaksas integratīvajām nometnēm

Šovasar Kurzemes reģionā dzīvojošajām ģimenēm ar 9 – 15 gadus veciem bērniem, tostarp ar funkcionāliem traucējumiem, ir iespēja pieteikties dalībai bezmaksas integrējošās nometnēs. Kurzemes plānošanas reģions, sadarbojoties ar Latvijas Bērnu atbalsta fondu, biedrību “Latvijas Mazpulki” un nodibinājumu “Palīdzēsim.lv”, projekta “Kurzeme visiem” ietvaros jūlija beigās un augustā organizē trīs aizraujošas piecu dienu (diennakts) integratīvās vasaras nometnes. 

Šobrīd jau esam saņēmuši vairāk pieteikumu, nekā nometnēs ir vietu, tāpēc piedāvājam iespēju pieteikties rezervistu sarakstā, kas nozīmē, ka tiksiet uzrunāti, ja kāda ģimene dažādu iemeslu dēļ no dalības nometnē atteiksies.  

Vasaras nometnes projekta “Kurzeme visiem ietvaros”:

  • “Veselīgie piedzīvojumi Uguņos” , 31. jūlijā.- 4. augustā, Upesgrīvas pamatskolā, Uguņciemā, Vandzenes pag.,Talsu nov. (Biedrība “Latvijas Mazpulki”);
Nometnes programma
  • “Kur tu – tur es!!!”, 12. – 16. augustā, Viduskurzemes pamatskolā- attīstības centrā, Pelčos, Kuldīgas nov. (Nodibinājums “Latvijas Bērnu atbalsta fonds”);
Nometnes programma
  • “Kurzemes piedzīvojums 2023”, 14. – 18. augustā, Viesu namā „Raganas slota”, Vārves pag., Ventspils novadā (Nodibinājums “Palīdzēsim.lv”);
Nometnes programma

Nometņu programmas paredz bērnu un pusaudžu vispusīgu attīstību un iekļaušanos sabiedrībā – brīvā, radošā, inovatīvā un aktīvā gaisotnē viņi nepiespiesti mācīsies izprast un izzināt pasauli un savus vienaudžus. Savukārt, vecākiem būs iespēja satikt citas ģimenes, dalīties zināšanās un pieredzē, kā arī smelties enerģiju, dzīvesprieku un radošumu, apmeklējot dažādas nodarbības.

Nometnes dalībnieki: Kurzemes reģionā dzīvojošās ģimenes ar bērniem un pusaudžiem (vismaz viens no bērniem vai pusaudžiem ir vecumā no 9 – 15 gadiem), tai skaitā ar funkcionāliem traucējumiem un noteiktu invaliditāti (kopā 30 dalībnieki). Atgādinām, ka nometnē aicināta piedalīties visa ģimene, nevis tikai bērni.

Pieteikšanās nometnēm
Pieteikšanās projekta “Kurzeme visiem” ietvaros rīkotajām bezmaksas integratīvajām nometnēm, līdz 2.jūlijam, aizpildot pieteikšanās anketu tiešsaistē. Reģistrācija šobrīd pieejama uz rezerves vietām nometnēs, kas nozīmē, ka Jums ir iespēja saņemt uzaicinājumu uz nometni, ja kāda no ģimenēm dažādu iemeslu dēļ no dalības nometnē atteiksies. Rēgistrācija var tikt slēgta ātrāk, ja sasniegts maksimāli pieļaujamais nometnes dalībnieku un rezervistu skaits.

Pieteikšanās uz rezerves vietām integratīvajās nometnēs

Integrējošo nometni vada organizācijas Latvijas Bērnu atbalsta fonds,  biedrība “Latvijas Mazpulki” un nodibinājums “Palīdzēsim.lv” Kurzemes plānošanas reģiona īstenotā projekta “Kurzeme visiem” ietvaros. To līdzfinansē Eiropas Sociālais fonds un Latvijas valsts.

Projekts “Kurzeme visiem”  tiek īstenots, lai palielinātu ģimeniskai videi pietuvinātu un sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu pieejamību dzīvesvietā personām ar invaliditāti un bērniem. To no 2015. līdz 2023.gadam ar Eiropas Sociālā fonda un valsts finansējuma atbalstu īsteno Kurzemes plānošanas reģions sadarbībā ar pašvaldībām, to bērnu sociālās aprūpes centriem un valsts sociālās aprūpes centru “Kurzeme”. Vairāk par projektu www.kurzemevisiem.lv un Kurzemes plānošanas reģiona mājas lapā.